Słowa w słowach...

Nie trzeba już podawać konkretnych loginów, czy numerów gg albo adresów poczty. Czat MyDwoje. Pl wyposażony jest w dziesięć zabawnych obrazków: całus. Kategoria gify calusy buziaki w polskim katalogu stron. Jedyna strona z takimi emoty do gg, gify w polskim internecie, najprawdopodobniej najwieksza baza.
. Martini papa piwo tort prezent roza serce zlamane całus czacha gun. To są dla Was emoty na gg, skopiujcie je sobie, wtedy wzbogacicie sobie gg.Wszystkie, Gadu-Gadu 7, 1 część, 2 część, 3 część, Shoutbox, Emoty. 2/bukiet. Gif, 2/calus. Gif, 2/cfaniak. Gif. 2/chatownik. Gif, 2/chytry. Gif.Emulatory: nintendo, nintendo 64, psx, callus, cps1, cps2, super nintendo. Emotikony· Avatary· Animowane Gify. Opisy gg: Inne działy:
< wstydniś> > < spię>/< róża> < piwo> < nie powiem> < soczek>* < całus> < marzyciel> < ściana> < serduszka> < przytul> < uścisk> < głaszcze> . Całus w policzek to przypieczętowanie przyjaźni. EmOtY nA gG: i\/i@ r! 0l]{@; 27. 03. 2007). anioŁy: i\/i@ r! 0l]{@;

. mam dla was jeszcze emotikony na gg i inne komunikatory, ktÓre mogĘ wam. Puknij się, buu, całus w. Cegły, cherliderka, cheseburger, . Http: gadu-gadu. Ath. Cx/emoty/. Świr jest całkiem łysy włosków on nie nosi. Tazz łoś jeleń chomik Pestka killer całus cmok*: Francuz.

  • Nudzi mi się w chacie, ale na szczęście jest coś takiego jak gg, fon, skype i bearshere! i z tego korzystam! Całus w nosek to element przekomarzania się z partnerem. Treść: Wstaw emotikona. Sobota, 25 grudnia 2010.
  • Gadu gadu, gg, na stronie opisy do gadu-gadu, emotikony do gadu gadu, download. Całus. d, Uśmiech pełną gębą. p, Język., Powaga./, Niezadowolenie
  • . Całus: o-zdziwienie;-płacz: '-śmiech do łez. p-pokazanie języka. gg-Good Game-dobra gra. omg-Oh My God-o mój Boże
  • . Emotikony to kilka znaków napisanych na klawiaturze, które tworzą coś w rodzaju ikony. Całus: o-zdziwienie;-płacz: '-śmiech do łez. gg-Good Game-dobra gra. omg-Oh My God-o mój Boże.
  • Calus animowaneobrazki calus animowane brazki calus animowane orazki calus. Obrazki, dodatki na bloga, tła na bloga, emoty do gg, animowane gify, bloga.
Do gg-Emotikony Buzki na gg Emoty Najlepsze Darmowe Emotikony Opisy do gg. BenQ-Siemens, kolorowe tapety-buźka, całus, buzi, stworki, pocałunek, buźki.
Wybierz kategorię obrazków: Gadu-Gadu Inne. Calus], cfaniak], chatownik]. Cisza], cmok], co jest], co]. Czarodziej], czas], czyta gazete]

. Ja też mam wyłaczone emoty i gg też nie używam, Miranda rulez; < miłość> < serducho> jeszcze więcej< cmok> < onajego> < całus>* od. Na koniec podałem jeszcze przykłady emotikon. Najpopularniejsze polskie skróty: Całus.-Filutek.-Smutny filutek.

Buźki w Gadu-Gadu są dodatkowo ruchome i maja różne kolory. Obecnie w języku polskim rozpowszechniła się forma żeńska tego wyrazu-emotikona, emotka,. Calus-grzech1. Jpg 7. 42 kb a kuku Skarbie. Jpg 8. 43 kb. a masz może same emotikony do gg 7. 7? do dupy te emotikonki. Na gg od dziewczyny w stylu: siemano mam pytanko co oznaczają. Emotikony. w Pomocy od hubi12dodane 1 miesiąca. Że chciała by ci dać całusa:

< papa> < aniolek> < bojesie> < boks> < calus> < cfaniak> < chytry> < cisza> w zwiazku z tym na forum zostaja emotikonki znane z gg i wspomniane dwie.

. Wchodzimy w katalog gdzie mamy zainstalowane Gadu Gadu, 2. " < całus> ", " calus. Gif" " calus_ na. Gif" " < marzyciel> " " oczy. Gif"
Kolorowy interfejs, żywe emoty, wybór karnacji, wiele funkcji użytkowych. Pomozcie Mi To moje gg 7266235 Prosze Was! < calusy> < calusy> < calusy> . gg się posypało, znajomi dostają odemnie emoty M& m' s: d. Napiszę o moim chrześniaku jak mi dał pierwszego całusa hmm [odpowiedz] · photo
. Nie wytrzymałam i napisalam do niego na gg co ten calus ozn odp ze. Emotikonki: Włączono. Kod [img]: Włączono. Kod html: Wyłączono.Dzieki z gory i całus z góry: Beata zwana Pusią. Czytaj dalej. Mam pewnien problem z gg, mianowicie po wyslaniu jakies emotikony do innego. Buja w oblokach: bukiet: chatownik: calus: cmok: cmok on-ja: cmok ona-jego: cwaniak. Dobre emotikony do gadu-gadu. Emotki emoty.(Marcel; 19. 07. 2009), Emotikony gg-dynie halloween! Marcel; 19. 07. 2009), Emotikony gg. Całus Nieznudzona wołam Cię, rozmażona płynę gdzieś. Zlamane.Opisy gg-Miłość Szczęśliwa. Znajdziesz tu opisy gg, statusy gg, emotki, mieszne smsy. To był tylko jeden niewinny całus. a tak wiele dał.*.Gify na bloga i do gg. Gify poukładane wg. Kategorii: Miłość, Gify 3d. To daj mi całusa. Lisica myli" lisa nie ma w domu a 100$ piechota nie chodzi"' Emotikonki' to małe obrazki używane zwykle do wyrażania uczuć i emocji. Całus. Klotnia: Kłótnia. Klnie: Klnie. Uscisk: Uścisk. Podbite: Podbite.
Całus.}-\-,, róża. Smutki.-, Smutny.(, Smutny bez nosa. Multikomunikator, komunikator aqq-aqq, Gadu Gadu, icq, wp Kontakt, Bramki sms w.Opisy GG· Znaczenia emotikon. Buziak, całus.-mega uśmiech z nosem.-8. Duża dziewczynka.-~. Zjadłbym cos smacznego. ' calus' > ' calus. Gif" width= " 50" height= " 30' Najpierw piszą komentarz a potem marudzą na gg… p.Miłość jest szalona. Pocałunek zwierzaka. Cztery całusy. Wielki całus. Super cienki telefon z Androidem. Smieszne emoty na gadu gadu skroty.Emotikony, emoty, motki, buźki to nic innego jak symbole złożone ze znaków graficznych. Komunikatorach (jak Gadu-Gadu), czy np. w SMSach.Miłość jest szalona. Pocałunek zwierzaka. Cztery całusy. Wielki całus. Buzki na gg do pobrania. Emoty do gg Opisy Emotikony 3d, Buzki gg opisy do gg,. " ZDJęCie z DZieCiŃSTWa ŁyPiąCeJ eMoTiKoNKi z gg: > " Całus w policzek to przypieczętowanie przyjaźni. Wyraża naszą lojalność, życzliwość.Mam dla was jeszcze emotikony na gg i inne komunikatory, ktÓre mogĘ wam wysŁaĆ. No co się patrzysz, puknij się, buu, całus w. Cegły, cherliderka,. i tak, przykładowo, gadu-gadu ma 130 emotikonów w podstawowym zestawie (w tym 5 emotikonów stanu), tlen 32 (i podobną liczbę' stanów'Gorąca Godzina (gg) to czas na pytania użytkowników serwisu, kierowane do. To są tak zwane emotikony, albo uśmieszki. są one stosowane w Internecie od dosyć. Buziak, całus.-d Radocha.-b lub: p Uśmiech z językiem.-Krzyk.
. Wszystkie emoty (nawet ukryte) dostępne standardowo w Gadu-Gadu. " < soczek> "* " "-" " " " " < całus> " " < marzyciel> " " < ściana> "


Jedyna strona z takimi emoty do gg, gify w polskim internecie, najprawdopodobniej. Obszerny zbiór zawierający opisy gg na każdą okazję. Mieszne opisy gg. Jeśli szukasz nie tylko emotikon, ale zainteresowany jesteś również dodatkami do Gadu-Gadu czy też poszukujesz rozwiązania swojego problemu-również dobrze.Telefon. Na Dobranoc. Dla Koteczka. Całus w Usteczka. < < Dodane przez: admin Data dodania: t: Emotki Gify Skiny do gg10-Emotikony Buzki na gg Emoty. Całus, całus to nie grzech. Całus, całus to nie rozpusta. Treść: Wstaw emotikona. Niedziela, 12 grudnia 2010. Ze mną np. Podpowiedzieć, co nowego mogłabym dodać na blooga, napisz na mój numer gg: 8986269!Własnie miałam pisac, że dodałam już te nowe emoty; a dziś odkryłam tę: calus: i się zakochałam< 3. No i nieśmiertelne% d. Dodano: Nie Paź 25, 2009 5: 14 am]. Też nie lubię w sumie emot, przez gadu-gadu mi zbrzydły.Opisy Gadu-Gadu Więcej. Telefon. Hasł w encyklopedii, 272. Opisów gg, 65240. Tekstów sms, 4196. Dowcipów, 11025. Kodów do gier, 2754.Jak wlaczyc emotikony obrazkowe (oraz male obrazki) w SMSach? sie na obrazki (a np. Gdy ja napisze: to moja panna widzi buzke slaca calusa i ja tez tak chce). Jeśli ktoś by był zainteresowany to Zapraszam na gg 7838438!. Do najpopularniejszych dzisiaj możemy zaliczyć Gadu-Gadu i Skype. Wraz ze zwiększającym się zainteresowaniem. Dla wyrażania emocji powstały tzw. Emotikony. Całus:-wściekły. – śpiący. p– pokazujący język.Zapraszamy do serwisu-przedstawiamy najlepsze opisy do gg w Polsce. Życzymy miłej zabawy i prosimy o częste odwiedziny. Całus w Usteczka.